Ismét összemérhették tudásukat a fiatal strandröplabda tehetségek a Kispesti Uszoda napozókertjében felállított pályákon.

Az ifjú reménységek 3 korosztályban versenyeztek.

Az időjárás a délutáni órákban nem kedvezett túlságosan a szabadtéri sportolóknak, mivel egy nagyobb, villámokkal kísérte zivatar szállt a pályák fölé.

A játékosok azonban nem adták fel, kivárták, míg ismét övék lehet a főszerep és fél órás szünet után folytatódtak a küzdelmek.

Eredmények:

U14 Leány Végeredmény Csapat név Egyesület / Iskola Nevek
1. Botyánszki-Báder BVSC ZUGLÓ Botyánszki Fanni – Báder Júlia
2. Czeilinger-Zombory Strandröplabdázásért SE Czeilinger Adrienn – Zombory Lili
3. PE-CHI BVSC-ZUGLÓ MÉHN PETRA – HONTI-MAJOROS CHIARA
4. Bosszúágyúk Strandröplabdázásért Sport Egyesület Tóth Emese – Orosz Henriett
5. KEND-IZ Girls UTE/KSE Hangonyi Kendra – Farkas Izabella
6. Molnos – Petrányi ÓSSC Molnos Beáta – Petrányi Petra
7. Misa team BVSC Baranyai Sára – Strébl Noémi
8. Kenyeres&Salamon Ute Kenyeres Kíra – Salamon Lili Emma
9. Zsó-Ka Volley UTE Dávid Zsófia Laura – Fülöp Kata Tünde
10. Rada/Tari Strandröplabdázásért SE Tari Bence – Rada Nándor
11. Takács-Nagy Kispest SE Takács Dominika Zoé – Nagy Mandula Emma
12. Toma – Stréli Strandroplabdazasert – UTE Toma Patrícia – Stréli Tamara

U16 Leány Végeredmény
Csapat Egyesület / Iskola Nevek
1. Napocskák Beach Sport Kft.-Strandröplabdázásért SE Gubik Hanna – Gyűrűs Boróka
2. Jázminok Dunakanyar SE Kovács Jázmin – Pitvarosi Jázmin
3. Molnár – Szanyi Kispest SE Molnár Dóra – Szanyi Zsanett
4. Mogyorósi-Papp Kispest SE Mogyorósi Anna – Papp Petra
5. Bödös-Neubrand Kispest SE Bödös Anna – Neubrand Alexa
6. Bakos-Gál Kispest SE Bakos Adrienn – Gál Regina
7. Rapali-Péter Kispest SE Rapali Robina – Péter Dorottya
8. Kinál-Csegzi Kispest SE Kinál Zsanna – Csegzi Márta
9. Both-Engin Dunakanyar SE Both Fióna – Engin Jázmin
10. Nagy-Soós Kispest SE Nagy Réka – Soós Petra
11. Kubovicz-Reiter Kispest SE Kubovicz Dorottya – Reiter Renáta

U18 Leány Végeredmény
Csapat Egyesület / Iskola Nevek
1. Divényi-Réthelyi KISPEST SE Réthelyi Zsófia – Divényi Zita
2. Petréd-Szabó ÓSSC Petréd Imola – Szabó Zsófia Orsolya
3. Vasvári-Skoric Strandröplabdázásért SE Vasvári Eszter – Vasvári Zsófi
4. Beach Sport 11 Beach Sport Baranyi Kármen – Baranyi Bella
5. Gubik-Bátori Beach Sport Kft. Gubik Hanna – Bátori Blanka
6. Márka-Lieber Strandröplabdázásért Sportegyesület Márka Evelin – Lieber Fanni
7. Kirsch-Héjas Strandröplabdázásért SE Kirsch Kitti – Héjas Réka
8. Orosz-Örményi Strandröplabdázásért SE Orosz Dóra – Örményj Panka
9. Bokori-Krachler Dunakanyar Sport Egyesület Bokori Luca – Krachler Réka
10. Bajnáczky – Szokolai Kispest SE Szokolai Zsófia – Bajnáczky Petra
11. Kétbalkezesek Kispest SE Eperjessy Flóra – Kovács Boglárka
12. Herczegh-Miklós Dunakanyar SE Miklós Blanka – Herczegh Rebeka
13. Tömbök Strandröplabdázásért SE Benkő Bence – Áprili Gergely
14. Móri-Faragó Strandröplabdázásért SE Móri Blanka – Faragó Emma

Video :

https://www.youtube.com/watch?v=K72viDi1Vqg

Képek:

https://drive.google.com/drive/folders/1VStOAASla7mbfbrHH-5_jVtAPNuEBgDg?usp=sharing

 

Minden kedves résztvevőnek gratulálunk és várunk szeretettel Titeket a következő fordulókon is!