A délután 13 órakor kezdődő utánpótlás versenyre 21 páros nevezett az U22 kategóriában (végül 20 páros jelent meg). A délutáni forduló is rengeteg izgalmas mérkőzést tartogatott, de végülis a papírforma érvényesült, hiszen a Réthelyi/Gyűrűs párosunk (habár nem az eredeti felállásban), magabiztosan, szettveszteség nélkül nyerte meg a tornát!

1. Réthelyi/Gyűrűs (Kispest SE / SRSE)
2. Rácz/Dani (SRSE / ÓSSC)
3. Albert/Tóth ( Gödöllői RC)
4. Örményi/Móri (Strandröplabdázásért SE)
Nagy örömünkre az első helyezett Réthelyi Zsófia egyesületünk tagja, aki a nyári szezonban Divényi Zitával jeleskedett nem csak a saját korosztàlyukban, hanem a felnőttek között is, sőt a döntőn elhozták a bronzérmet is.
Az alsóházi mérkőzéseket is lejátszották a lányok, ahol szintén izgalmas mérkőzések voltak. Mindenki kiélvezhette és kihasználhatta a játéklehetőséget.
A csoport
2020.02.16. vasárnap
BME SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
13:30 KOVÁCS – SZILÁGYI VIDA – CSIKÓS 0 – 2 11 – 21 11 – 21
13:50 VIDA – CSIKÓS FÖLDES – SZANYI 2 – 0 21 – 16 21 – 16
BME SPORTTELEP (4. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
13:40 KOVÁCS – SZILÁGYI FÖLDES – SZANYI 2 – 0 21 – 14 21 – 14
B csoport
2020.02.16. vasárnap
BME SPORTTELEP (2. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
13:30 RÉTHELYI – GYŰRŰS MOLNÁR – PRAINER 2 – 0 21 – 7 21 – 7
13:50 RÉTHELYI – GYŰRŰS RUFF – PAPP 2 – 0 21 – 2 21 – 2
BME SPORTTELEP (4. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
14:00 MOLNÁR – PRAINER RUFF – PAPP 2 – 0 21 – 10 21 – 10
C csoport
2020.02.16. vasárnap
BME SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
14:10 RÁCZ – DANI SZABÓ – TÓTH 2 – 0 21 – 8 21 – 8
BME SPORTTELEP (3. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
13:30 TÖRÖK – VESZELI RÁCZ – DANI 0 – 2 18 – 21 18 – 21
13:50 TÖRÖK – VESZELI SZABÓ – TÓTH 2 – 0 21 – 15 21 – 15
D csoport
2020.02.16. vasárnap
BME SPORTTELEP (2. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
14:10 ÖRMÉNYI – MÓRI BALOGH – FARKAS 2 – 0 21 – 19 21 – 19
BME SPORTTELEP (4. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
13:30 FILÓ – SZABÓ ÖRMÉNYI – MÓRI 0 – 2 12 – 21 12 – 21
13:50 FILÓ – SZABÓ BALOGH – FARKAS 0 – 2 4 – 21 4 – 21
E csoport
2020.02.16. vasárnap
BME SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
13:40 SZOKOLAI – TAR DÁVID – MARSÓ 2 – 0 21 – 10 21 – 10
14:00 SZOKOLAI – TAR CSONTOS – ÁNYOS 2 – 0 21 – 9 21 – 9
BME SPORTTELEP (3. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
14:10 DÁVID – MARSÓ CSONTOS – ÁNYOS 0 – 2 16 – 21 16 – 21
F csoport
2020.02.16. vasárnap
BME SPORTTELEP (2. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
13:40 ALBERT – TÓTH KINÁL – REITER 2 – 0 21 – 4 21 – 4
14:00 ALBERT – TÓTH BÁLINT – GELETA 2 – 0 21 – 2 21 – 2
BME SPORTTELEP (4. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
14:10 KINÁL – REITER BÁLINT – GELETA 2 – 0 21 – 11 21 – 11
G csoport
2020.02.16. vasárnap
BME SPORTTELEP (3. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
13:40 BARCSA – FÁBIÁN SZABÓ – EPERJESSY 0 – 2 3 – 21 3 – 21
Negyeddöntő
2020.02.16. vasárnap
BME SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
14:20 RÉTHELYI – GYŰRŰS BALOGH – FARKAS 2 – 0 21 – 12 21 – 12
BME SPORTTELEP (2. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
14:20 VIDA – CSIKÓS RÁCZ – DANI 0 – 2 9 – 21 9 – 21
BME SPORTTELEP (3. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
14:20 SZOKOLAI – TAR ALBERT – TÓTH 0 – 2 6 – 21 6 – 21
BME SPORTTELEP (4. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
14:20 SZABÓ – EPERJESSY ÖRMÉNYI – MÓRI 0 – 2 11 – 21 11 – 21
5-8 hely
2020.02.16. vasárnap
BME SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
15:20 BALOGH – FARKAS SZOKOLAI – TAR 0 – 2 18 – 21 18 – 21
15:50 SZOKOLAI – TAR VIDA – CSIKÓS 2 – 0 21 – 15 21 – 15
BME SPORTTELEP (2. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
15:20 SZABÓ – EPERJESSY VIDA – CSIKÓS 0 – 2 0 – 21 0 – 21
15:50 BALOGH – FARKAS SZABÓ – EPERJESSY 2 – 0 21 – 0 21 – 0
Elődöntő
2020.02.16. vasárnap
BME SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
15:00 RÉTHELYI – GYŰRŰS ALBERT – TÓTH 2 – 0 21 – 13 21 – 13
BME SPORTTELEP (2. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
15:00 ÖRMÉNYI – MÓRI RÁCZ – DANI 0 – 2 11 – 21 11 – 21
Bronz
2020.02.16. vasárnap
BME SPORTTELEP (2. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
16:10 ALBERT – TÓTH ÖRMÉNYI – MÓRI 2 – 0 21 – 15 21 – 15
Döntő
2020.02.16. vasárnap
BME SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
16:10 RÉTHELYI – GYŰRŰS RÁCZ – DANI 2 – 0 15 – 11 15 – 12
Alsóház 9-20 (16-os tábla)
2020.02.16. vasárnap
BME SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
14:40 BARCSA – FÁBIÁN FILÓ – SZABÓ 0 – 2 10 – 21 10 – 21
BME SPORTTELEP (2. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
14:40 SZABÓ – TÓTH CSONTOS – ÁNYOS 2 – 0 21 – 0 21 – 0
BME SPORTTELEP (3. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
14:40 FÖLDES – SZANYI RUFF – PAPP 2 – 0 21 – 6 21 – 6
15:00 TÖRÖK – VESZELI FÖLDES – SZANYI 2 – 0 21 – 5 21 – 5
15:20 BÁLINT – GELETA KINÁL – REITER 0 – 2 16 – 21 16 – 21
15:50 KOVÁCS – SZILÁGYI KINÁL – REITER 2 – 0 21 – 3 21 – 3
16:10 TÖRÖK – VESZELI KOVÁCS – SZILÁGYI 2 – 0 21 – 18 21 – 18
BME SPORTTELEP (4. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
14:40 DÁVID – MARSÓ KINÁL – REITER 0 – 2 0 – 21 0 – 21
15:00 SZABÓ – TÓTH KOVÁCS – SZILÁGYI 0 – 2 10 – 21 10 – 21
15:20 MOLNÁR – PRAINER FILÓ – SZABÓ 0 – 2 21 – 23 21 – 23
15:50 TÖRÖK – VESZELI FILÓ – SZABÓ 2 – 0 21 – 13 21 – 13
Képek az eredményhírdetésről: