A csoport
10:30 | Faragó / Gyűrűs – Kovács / Márki – 1. pálya
11:00 | Szabó / Vecsey – Selejtező 4.hely – 1. pálya
 
B csoport
10:30 | Gubicza / Dr. Nguyen Hai – Strenner Molnár – 3. pálya
11: 00 | Győri / Szabó – Selejtező 3. hely – 3. pálya
 
C csoport
10:30 | Balogh / Farkas – Petréd / Törköly – 2. pálya
11:00 | Szombathelyi / Villám – Selejetző 2. hely – 2. pálya
 
D csoport
10:30 | Stollár / Szabó – Kirsch / Örményi – 4. pálya
11:00 | Divényi / Réthelyi – Selejtező 1. hely – 4. pálya
 
E csoport
11:30 | Gubik / Németh-Tóth – Csörgő / Trencsényi – 1. pálya
11:30 | Szokol-Humay / Kovács – Sorompó / Veszeli – 2. pálya
 
F csoport
11:30 | Czene / Hajós – Dénesi / Török – 3. pálya
11:30 | Réthelyi / Tátrai – Mester / Széles-Neizer – 4. pálya
 
G csoport
12:00 | Császár / Juraszik – Kaszás / Miskolzi – 1. pálya
12:00 | Honti-Majoros / Kun – Gracza Sóti / Harmat – 2. pálya
 
H csoport
12:00 | Horváth / Veress – Sebők / Svantner – 3. pálya
12:00 | Lutter / Wirth – Béni / Tóth – 4. pálya
 
Az A,B,C és D csoportban a selejtező győztes bejutó párosok miatt lett megcserélve a mérkőzés sorrend, hogy 1 mérkőzésnyi időt tudjanak pihenni.
 
A regisztrációra kérnénk minden párost, hogy a saját mérkőzése előtt 30 perccel szíveskedjen megjelenni.
 
Figyeljétek oldalunkat a további információk miatt!
N- páros pont csop.
1. SZABÓ / VECSEY 5878 A
2. GYŐRI / SZABÓ 5090 B
3. SZOMBATHELYI / VILLÁM 3936 C
4. DIVÉNYI / RÉTHELYI 3920 D
5. GUBIK / NÉMETH-TÓTH 3081 E
6. CZENE / HAJÓS 2979 F
7. CSÁSZÁR / JURASZIK 2836 G
8. HORVÁTH / VERESS 2372 H
9. LUTTER / WIRTH 2144 H
10. HONTI-MAJOROS / KUN 2020 G
11. RÉTHELYI / TÁTRAI 1988 F
12. SZOKOL-HUMAY / KOVÁCS 1913 E
13. STOLLÁR / SZABÓ 1892 D
14. BALOGH / FARKAS 1340 C
15. GUBICZA / DR. NGUYEN HAI 1160 B
16. FARAGÓ / GYŰRŰS 952 A
17. KOVÁCS / MÁRKI 942 A
18. STRENNER / MOLNÁR 937 B
19. PETRÉD / TÖRKÖLY 824 C
20. KIRSCH / ÖRMÉNYI 824 D
21. SOROMPÓ / VESZELI 779 E
22. MESTER / SZÉLES-NEIZER 773 F
23. GRACZA SÓTI / HARMAT 729 G
24. BÉNI / TÓTH 724 H
25. SEBŐK / SVANTNER 724 H
26. KASZÁS / MISKOLCZI 702 G
27. DÉNESI / TÖRÖK 688 F
28. CSÖRGŐ / TRENCSÉNYI 673 E
29. S1 D
30. S2 C
31. S3 B
32. S4 A

 

1. SOÓS / PAPP 642
2. TURI / CSÁKÁNY 642
3. KÓKAI / MEDVE 606
4. FARKAS / TÓTH 584
5. MÓRI / GÁTI 418
6. RUCZ / VIDOR 324
7. SÓTONYI / TAKÁCS 264
8. SOÓS / DELI-GERMAN 245
9. KŐSZEGI / LISZTES 128
10. BENEDEK / VEREBÉLYI 120
11. KÁRPÁTI / PETROVICS 96
12. TETTAMANTI / WINDISCH 60